НОВИ Polka Точка Секси Бикини Кујна Престилка Смешни, Креативни Готвење Престилки за Жените Дами Девојка Божиќ Подароци

НОВИ Polka Точка Секси Бикини Кујна Престилка Смешни, Креативни Готвење Престилки за Жените Дами Девојка Божиќ Подароци

Залиха
DEN 146.88
Износот:


Спајс до вашиот живот со малку став. Оваа симпатична престилка ќе живее до вашиот ден со брз насмевка. Една големина одговара на повеќето Големина : 59 x 73cm Ткаенини : Polyester Spice до вашиот живот со малку став.
Оваа симпатична престилка ќе живее до вашиот ден со брз насмевка.
Една големина одговара на повеќето
Големина : 59 x 73cm
Материјал : Полиестер
Готвење и Бразилецот
Функција : Polka Точка Бикини
Боја : Шарени
Пакет се вклучени : 1 x Креативно Готвење Престилка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SAFEBET

Поврзани производи