1 Сет Водоотпорен Електрични Wire Конектор Приклучок 2 Pin Начин Запечатени КРИЕШЕ За Автомобил
Ново - 6 %

1 Сет Водоотпорен Електрични Wire Конектор Приклучок 2 Pin Начин Запечатени КРИЕШЕ За Автомобил

Залиха
DEN 30.72
DEN 29.00
Износот:

Опис
1. 100% нов и висок квалитет.
2. 2 Pin Начин Запечатени Водоотпорен Конектор.
3. Се применува за да се водоотпорни,dustproof уреди со покажувач на систем бара висок електрични системи, мулти-цел водоотпорен конектор.
Спецификации :
Материјал : пламен retardant најлон
Главната боја : црна
Количина : 10 компоненти
Пакувани Се Вклучени :
1 PC*Две начин машки конектор за домување и вметнување
1 PC*Две начин женски конектор за домување и вметнување
4 PC*Силиконската гума кабел фоки
2 PC*Машки терминали
2 PC*Женски терминали
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ви благодариме за вашиот поддржува!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
diymore
Број На Модел На:
no

Поврзани производи