мачка Костим Вратоврска & Клип Врзуваат за Мачки и Кучиња, Мачка Играчка, Мачка Јака, Миленичиња куче Вратоврска, Шарени Мода Куче Вратоврска
Ново - 5 %

мачка Костим Вратоврска & Клип Врзуваат за Мачки и Кучиња, Мачка Играчка, Мачка Јака, Миленичиња куче Вратоврска, Шарени Мода

Залиха
DEN 92.64
DEN 88.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
31 cm, 39.5cm
Тип:
Кучиња
Материјал:
100% Памук
Тип На Објект:
Вратоврска & Лак Вратоврска
Бренд Име:
YVYOO

Поврзани производи