100pcs/многу големо мали Tassels со злато, капи шарм pendant мулти свила Сатен tassels за Наодите накит одлуки DIY
Ново - 11 %

100pcs/многу големо мали Tassels со злато, капи шарм pendant мулти свила Сатен tassels за Наодите накит одлуки DIY

Залиха
DEN 891.36
DEN 793.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Tassel
Накит Наоди Тип:
Tassel
Бренд Име:
Плима За Мене
Објектот Ширина:
2cm
Број На Модел На:
LSU
Објектот Должина:
2.8cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
2.8cm
Објектот Тежина:
10g
Материјал:
Ткаенини
боја:
случаен боја

Поврзани производи