Трговија на големо Италија ѓердан Сицилија Мапата ѓердан жените трендовски шарм pendant јака Накит ѓердан ѓердан подарок сребро злато боја
Ново - 49 %

Трговија на големо Италија ѓердан Сицилија Мапата ѓердан жените трендовски шарм pendant јака Накит ѓердан ѓердан подарок сребро

Залиха
DEN 1195.20
DEN 610.00
Износот:


добредојдовте на нашата продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
LPHZQH
Пол:
Жените
Број На Модел На:
119
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Убавина

Поврзани производи