Hapiship Љубов Момче И Девојка Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Накит Нараквици За Жените Накит за Подарок Pulseras Mujer Brazaletes BX28

Hapiship Љубов Момче И Девојка Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Накит Нараквици За Жените Накит за Подарок Pulseras Mujer

Залиха
DEN 167.52
Износот:


5170109832255302 Нерѓосувачки Челик Закачам US $ 1.98 /парче US $ 1.98 /парче US $ 1.98 /парче US $ 1.98 /парче Здраво пријател!
Добредојдовте на Hapiship( Среќен Брод)!
ве молиме љубезно ве молиме проверете ја фотографијата во листата.
Производите испративме само како слика во листата.
ако ви треба сигурен испорака,
ве молиме љубезно изберете следење на услугата.
Ставка Опис
1. Боја : Како на сликата.
2. Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик .
3. Внатре Дијаметар : 6.3 cm (2 . 5 ")
5170109832253831 GJ000 US $ 2.99 /парче US $ 2.99 /парче US $ 2.99 /парче US $ 2.89 /парче US $ 2.89 /парче US $ 4.99 /парче US $ 5.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 6.99 /парче US $ 8.99 /парче US $ 3.12 /парче

Декларираните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Hapiship
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
BX28
позлата:
сребро позлатен

Поврзани производи