Преносни 3pcs Приклучок Адаптер Поставите Пак Плоштад Главата Хексагонална Метал Возачот Вежба Bits 1/4 3/8 1/2
Ново - 21 %

Преносни 3pcs Приклучок Адаптер Поставите Пак Плоштад Главата Хексагонална Метал Возачот Вежба Bits 1/4 3/8 1/2

Залиха
DEN 221.76
DEN 175.00
Износот:


Бренд Име : Алатки
Карактеристики :
- Не ' Рѓосувачки Челик Заклучување Топката Обезбедува Безбедна Одговара. Sockets Snap-На Цврсто & Нема да се Лизга Надвор.
- 1/4-инчен Хексадецимален месо тело Спречува Соголување за Време на Висока Брзина Вежба Операција.
- Супер Силна Топлина Третираат Хром Vanadium Челик за Нормално & Влијание.
- Се конвертира Сите Моќ Вежби во Брзо Штекер Возачи.
- Се однесува на шрафцигер рачка или електричен.
- Тоа може да се користи за инсталација на ракавот, е добар додатоци за да ја конвертирате.
- Хром Vanadium Челик Погоден за Тешки Влијание Возачи.
- Пролет Натоварени Топката Лого на Главата Има Приклучоци Безбедно.
- Погодни за Брзи Промени 1/4in Чак Системи или Директно во Вежба Чак.
- Овој сет е одличен за вашето влијание возачот или на воена вежба, и ви овозможува да го замени вашиот ratchet со моќ алатка.
- 1/4in хексадецимален месо тело одговара на сите брзи промени chucks како и стандард вежба chucks.
1/4in : 65mm Долго
3/8in : 65mm Долго
1/2in : 73mm Долго
Сите Приклучоци Стандард 1/4in Хексадецимален месо тело.
Материјал : Хром vanadium челик cr-v
Пакет Тежина : 86 G / 3.03 Унци
Пакет Димензии (L*W*H) : 150*150*50 ММ / 5.91*5.91*1.97 Инчи
Мало Пакување : Да, Општо Кутија
1 x Приклучок Адаптер Хексадецимален месо тело сет(3 еез сет)
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот Адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е на клиентите задоволство! 1. Ако производот е неисправен, ве молиме, известете нè веднаш по породувањето. Ве молиме не го отвори спорот, ние ќе се врати за вас врз основа на фактичката состојба. 2. Ако не сте задоволни со стоката, можете да изберете да се вратат. И сите се вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. 1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој, па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. 2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на, ве молиме Слободно контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо. Однапред ви благодариме за вашето трпение.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Dctools
Тип:
Други
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
EPC_PIT_20I
Материјал:
Други
Употреба:
Метал Дупчење
is_customized:
Yes
Должина:
65mm/73mm

Поврзани производи