Urbanroad 5Pcs/Сет за во Автомобил Аудио Вратата Отстранување Алатка Преносни Auto е Радио за Автомобил Вратата Клип Панел Трим Цртичка Автомобилот Автомобил Pry Алатка
Ново - 29 %

Urbanroad 5Pcs/Сет за во Автомобил Аудио Вратата Отстранување Алатка Преносни Auto е Радио за Автомобил Вратата Клип Панел Трим

Залиха
DEN 396.48
DEN 281.00
Износот:


Urbanroad 1 Set/5pcs Пластични Автомобил Pry Алатка Преносни Автомобилот Автоматски е Радио за Автомобил Вратата Клип Панел Трим Цртичка Отстранување Алатка
Опис :
Материјал : Тешко Пластика и Метал
Се користи за : Автомобил на Аудио и Видео Системот
Материјал : Тешко Пластика, Метал
Функција :
Можете да ремонтирам автомобил аудио во најдобрите времиња, преку користење на овој производ.
И пластични изградба на Не-Нула отстранување алатка може да се избегне предизвикување на било damnification на вашето возило.
Случајни алатка за полнење погоден за различни возила.
Оваа отстранување инсталација алатка може да се спречи вашиот автомобил од гребење и оштетување.
Тоа е лесно да се носат и лесен за употреба, само да се стави во вашиот автомобил.
Fitment :
Компатибилен : Речиси сите модели на автомобили
Пакетот вклучува :
1set е радио за автомобил панел вратата клип
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од Проценува дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со гаранција.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компонента додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
3.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0.2inch
Објектот Ширина:
0.53cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
Urbanroad
Име На Модел:
автоматскиот автомобил радио вратата клип panel
Објектот Должина:
17.8cm
Автомобил Аудио Вратата Отстранување Алатка:
Автомобил Pry Алатка
автомобил аудио отстранување алатка:
автомобил панел pry алатка
автоматскиот автомобил радио вратата клип panel:
автоматскиот автомобил радио вратата клип panel
радио вратата клип панел трим:
е радио за автомобил вратата клип панел трим цртичка аудио отстранување
автоматскиот автомобил радио вратата клип панел трим цртичка:
вратата клип панел трим отстранување алатка
Е Радио За Автомобил Панел Вратата Клип:
автомобилот аудио вратата клип панел трим
Авто радио панел вратата клип:
преносни авто автомобил радио панел вратата клип панел трим

Поврзани производи