20pcs/многу 1ml 2ml се тркалаат по шишиња, за етерични масла roll-on refillable парфем шише deodorant сад со капак црна
Ново - 15 %

20pcs/многу 1ml 2ml се тркалаат по шишиња, за етерични масла roll-on refillable парфем шише deodorant сад со капак црна

Залиха
DEN 403.20
DEN 343.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Спецификации:
2ML, 1ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
1ml 2ml
Големина:
LGG-001

Поврзани производи