Кукла Додатоци мини очила за 40-45 cm Салон кукли
Ново - 15 %

Кукла Додатоци мини очила за 40-45 cm Салон кукли

Залиха
DEN 110.40
DEN 94.00
Износот:


За : 16 Инчен 40cm-43cm кукли, Шарон кукла, 40cm домашен кукли, шпански кукли, Тоа не вклучува кукла.
Вистински фотографии, без да се прави измена, мала боја, ве молиме перфекционист внимателно да се сними.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
Платно
Предупредување:
no
Број На Модел На:
40cm-43cm
Бренд Име:
боја на желби
BJD/SD Атрибут:
Sock
Димензии:
6*3.5 см
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Форма:
18' 45см

Поврзани производи