Топ жените Кошула Blusas 2017 есен Нови Зима Жените Долг Ракав Кошула Секојдневен Солидна Боја топло Turtleneck Секси кошула 87B 30
Ново - 12 %

Топ жените Кошула Blusas 2017 есен Нови Зима Жените Долг Ракав Кошула Секојдневен Солидна Боја топло Turtleneck Секси кошула

Залиха
DEN 468.96
DEN 413.00
Износот:


$ $ 9.71 $ $ 10.25 $ $ 11.04 $ $ 9.38 $ $ 11.14 $ $ 12.54 $ $ 0 $ $ 9.71 $ $ 10.20 $ $ 0 $ $ 10.77 $ $ 9.80 Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 58 22.85 72 28.37 57 22.46 29 11.43 L 59 23.25 76 29.94 58 22.85 30 11.82 XL 60 23.64 80 31.52 59 23.25 31 12.21 2 XL 61 24.03 84 33.10 60 23.64 32 12.61 3 XL 62 24.43 88 34.67 61 24.03 33 13.00
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Материјал:
Полиестер,Spandex,Ацетат
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
87B
Пол:
Жените
Боја Класификација:
Вино црвено сина боја црна

Поврзани производи