М1.5*8-25мм 1pcs Види Бенд Пролет Бар Рака Линк Иглички Поправка алатка Часовничар Нерѓосувачки челик Види Додатоци комплет наместен

М1.5*8-25мм 1pcs Види Бенд Пролет Бар Рака Линк Иглички Поправка алатка Часовничар Нерѓосувачки челик Види Додатоци комплет

Залиха
DEN 4.80
Износот:


(кликни)
Спецификации :
Материјал : 201/304/ 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Количина : 1 buc
Боја : Сребрена
Големина : Дебелина : 1.5 мм Должина : 8-25мм
Пакетот Вклучува :
1 x M1.5*8-25мм Пролет бар
Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка !
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.

Декларираните карактеристики

боја:
201 од не 'Рѓосувачки челик, 304 од не' Рѓосувачки челик, 316 од не ' Рѓосувачки челик
Спецификација:
20mm, 22mm, 23mm, 24mm, 21mm, 25mm, 8mm, 9mm, 10mm, 12mm, 13mm, 14mm, 17mm, 18mm, 19mm, 11mm, 15mm, 16mm
Тип:
Рака Алатка Делови

Поврзани производи