ALONEFIRE 18W Алуминиум Школка Ултравиолетова светлина За 6xAA Анти-лажни УВ 100 LED 100LED УВ Светло Пари Детектор

ALONEFIRE 18W Алуминиум Школка Ултравиолетова светлина За 6xAA Анти-лажни УВ 100 LED 100LED УВ Светло Пари Детектор

Залиха
DEN 815.52
Износот:


Answer : ___________________________ Note :
( сега на пазарот обично се повеќе го Користи евтина сина УВ светлина, LED, и навистина не можат да
стигнат до УВ ултравиолетова светлина да детектира светлина ефект)
Гаранција за квалитет :
Нашата компанија за производство на УВ светло на УВ светлина е во строга согласност со Европските САД стандарди.
(2)исто така, се размислува и за други Express (UPS-от, DHL, Fed Ex, ТНТ или ЕМС) 2 до 8 дена доставени. Се гарантира 100% UV nm стандарди за квалитет.
(4) ве Молиме испратете ни ги вашите предлози како што знаете нешто подобро од нас.
Важни Информации :
Потрошувачите треба да биде сигурни во тоа дали нивните земји се дозволени за увоз на Овој производ купување. Емитира 395 нанометри бранова должина 100 УВ LED овозможи да се покрие поголема површина го Прави сперма дамки и други телесни течности fluoresce. Повеќе чудно е што дури 3 милиони години, во форма на шкорпија под ултравиолетова светлина ќе светла флуоресценција, научниците се уште не се знае зошто шкорпија може да fluoresce, некои луѓе мислат дека градот може да биде со цел да се привлече оние кои сакаат светлина инсекти.
(5) Ако понудата нашите HK Пост бесплатен превозот предмети, ние САМО превоз преку HK ПОСТ. Ова е приближно време, вашата пратка податоци ќе биде до вашите специфични нарачки.
(2) зборувате со нас на линија или оставете порака овде на сите прашања на нашиот објект, превозот термин и цената. Шкорпија е обвивка е составена од слој на keratin ткиво слично на ноктите, тоа е еден вид на протеини епидермисот, во месечината, или под зрачењето на ултравиолетова ламба, кожата силен одраз ефект ќе се случи.
(7)Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас, но не било неразумно ве молиме барања.
(4)Ние ќе знаете на следење на број еднаш ние?пет испратено на вашите производи.
Повратни информации/Оценка нашата услуга :
Pls да ни оставите вашиот коментар на нашите производи и услуги по вас?пет добиле вашите производи; ова ќе ни помогне да се направи подобро во иднина.
Производ параметри :
Бренд : ALONEFRIE
Материјал : алуминиум легура
Изглед : прецизност ЦПУ обработка, тешко anodic оксидација третман.
(2) Како искусни снабдувач ние пакет на стока во картонска кутија со EPE, кој ќе се спречи вашиот објекти од некои неочекувани штети ефикасно за време на породувањето.
Клучни Карактеристики
Овој голем ув светло со 100 ув Led диоди ви овозможува да ги покрие многу поголем област без да се губи на интензитет на УВ светлина.
Контрола на квалитет :
(1)Ние тест секој објект пред превозот да се осигура дека тие се во добра состојба. Совршен за надворешна употреба, како што се лов скорпии и минерали.
Некои известувања за превозот :
(1) HK Пост mail времето за испорака е околу 15-22 дена (некои треба околу 30 дена), ве молиме љубезно биде малку трпеливи додека чекате за на вашиот парцели. осветлување чип УВ nm ригорозни опрема за тестирање, астигматизам обединување, продорен силна.
Големина : 37 x 78 x 192 mm
Тежина : 422 g (без батерија тежина)
Бели LED светло извор : УВ LED или F5
Напојување : 6 Х АА батерии ( не се вклучени)
Актуелни : 350 ~ 650 m Ah
Прекинувач : средината копчето префрлате
Функција : модел 1
Пакување : спакувани во бела кутија
Експрес транспорт инструкции и Повратни информации :
(1)ве Молиме прочитајте ја нашата објект спецификации над внимателно и потврди дека е она што ви треба.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Рефлектори
Зум:
No
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
полнач:
Не Е Применливо
Број На Модел На:
100LED
Функција:
Шок Отпорни
Тело Материјал:
Алуминиум
Тип На Светилка:
Работа
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
Лумен:
Други
Осветлување Растојание:
< 50 m
Бренд Име:
Alonefire
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
боја:
Виолетова
Wattage:
15
Водоотпорен:
Yes
Тип На Батерија:
AA
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Модел на LED Монистра:
LED

Поврзани производи