2017 Антички Мулти Боја Полна Кристал Исполнет Голема Водена Капка Кристал Boho Dangle Обетки Етничка Накит
Ново - 21 %

2017 Антички Мулти Боја Полна Кристал Исполнет Голема Водена Капка Кристал Boho Dangle Обетки Етничка Накит

Залиха
DEN 49.44
DEN 39.00
Износот:

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите.
големина 5. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат.9 cm
За Превозот 1. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
3 : ве Молиме дозволено 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
2 : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.58 превозот ако го изберат Кина пост регистрирани воздух пошта која може да се следи, брзо и безбедно. Со цел да се направи вашата цел да стигнат побрзо и сигурно, ние тука се обезбеди $ 1. За обичните пост, ако цел повеќе од $ 7, ние ќе бесплатна надградба на Кина Пост регистрирани Воздух Mail или Epacket (само за САД).
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење. Понудата Со Доверба! Услуга & Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Пред да се купи
1 : На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Мал пакет е лесно да се изгуби во текот на долги транспорт, ние ви препорачуваме да може да се купи 4 парови или повеќе. начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме проверете внимателно производ детали, особено чорапи големина, кога ќе се направи ред и да се пополни право адреса, име и презиме и Телефон. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески. За Нас По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ние сме во моментов се специјализирани за Жените?s и Дете?s Мода.Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
zheFanku
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
EAR0588
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи