Ретро 12 Хороскопски Знаци Музичка Кутија Прирачник Уметности 12 Констелација Музички Кутии со Led Блиц Светла за Денот на Вљубените Роденденски Подарок
Ново - 18 %

Ретро 12 Хороскопски Знаци Музичка Кутија Прирачник Уметности 12 Констелација Музички Кутии со Led Блиц Светла за Денот на Вљубените

Залиха
DEN 2879.52
DEN 2361.00
Износот:

Ретро 12 Хороскопски Знаци Музичка Кутија Прирачник Уметности 12 Констелација Музички Кутии со Led Блиц Светла за Денот на Вљубените Роденден Gif т
Големина : Кол.PX03(12x12x9cm)/PX08(12 X12 X11cm)
Тежина : PX03(1.03 kg) PX08(1.28 кг)
Мелодијата : Замокот на небото (vedio show)
Движење : Sankyo
Материјал : Смола
Тон Број : 18 Ѕвонење
Оваа музичка кутија е добар избор како Божиќ подарок за момчиња, или роденден/ Денот на Вљубените подарок за вашата девојка!
Ако вашата цел количество е голем, ние може да ви даде специјален попуст, мојот пријател!
1x подарок кутија
1x музичка кутија

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
moobesid
Музика:
Замокот во Небото
Материјал:
Смола
Обликот:
Круг
Функција:
Прозрачна
Движење:
Јапонски Sankyo Движење
Тон Број:
18 Ѕвонење
Број На Модел На:
PX08
Тип:
Пеколен Тип
Игра Моќ:
Рака Извит
Музички Кутии Форма:
12 констелација музичка кутија
Име:
музичка кутија од 12 констелација музичка кутија мажите роденденски подарок идеи
Тип:
12 Констелација
подарок:
Новогодишни подароци за деца, жени, девојки
Музика:
Замокот во Небото
Употреба:
роденденски подарок Божиќ подароци за Денот на Вљубените
група:
Деца, Жени, Девојки и Момчиња човек
Use2:
дома декорација подарок
боја:
древните бронзени
испорака:
Кина (Копно) freeshipping

Поврзани производи