Едноставен Модерен Круг LED Таванот Светлина Бела/Сива Круг Монтира на Таванот Светилка Декорација Тела студија трпезарија bedro
Ново - 29 %

Едноставен Модерен Круг LED Таванот Светлина Бела/Сива Круг Монтира на Таванот Светилка Декорација Тела студија трпезарија bedro

Залиха
DEN 8160.00
DEN 5794.00
Износот:

Тип : Модерната LED Таванот Светлина
Примена : Дневна соба,спална соба
Материјал : Алуминиумски+Акрилик Осветлување извор : СМД LED (вклучени) Осветлување боја : Природна, Бела/Топло Бела/Ладно Бела /Dimmable Напон : 2200 V~240 V Големина : Dia45cm/Dia60cm/Dia80cm;Висина 11cm

Декларираните карактеристики

Абажур Боја:
Бела, Сива
Wattage:
Dia45cm, Dia60cm, Dia80cm
Емитуваат Боја:
Dimmable со далечински управувач, Топло Бела, Природни Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Модерна
Употреба:
Дневно осветлување
Карактеристики:
модерната led таванот светлина
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
FESTOON
Е dimmable:
Yes
Тело Материјал:
Ironware + Акрилик
Примена:
Кревет Во Соба
Бренд Име:
SUNMPOOS
Осветлување Област:
15-30square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
К-CL-02
Заврши:
Никој
Светилка Боја На Каросеријата:
Бела/Сива
Стил:
модерната таванот светлина тела
Обликот:
Круг

Поврзани производи