дома firstCreative 3D сладолед торта пилешки копани перница перници нап перница симулација храна божиќ декорации за домот
Ново - 0 %

дома firstCreative 3D сладолед торта пилешки копани перница перници нап перница симулација храна божиќ декорации за домот

Залиха
DEN 522.24
DEN 522.00
Износот:


Ве молиме имајте на ум за нови правила
1. ако ви треба превозот број може да се следи
2. Мешани цел над 30 долари,ќе испрати EPACKET ИЛИ ALIEXPRESS , може да се Меша нашата продавница производи на количката
3. Ако не сте добиле стоката во заштита дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги врати вашите пари.
4.Сите нарачки над $ 250, бесплатен превозот од EMS, DHL, итн.
5. ако имате било какви прашања за овој производ, примена ,ве молиме contect мене ,јас ќе ви помогнат да се реши,ви благодариме
6. ние може да обезбеди оваа dropshipping,и можеме да го прифатиме овој paypal.можеме да го прифатиме овој excel форма.
Детали за производот Материјал : ултра мека краток кадифен Големина : Види слика детали

Декларираните карактеристики

Спецификација:
See below for size descriptions
Техника:
Nonwoven
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Обична
Бренд Име:
ПРВО ДОМА
Употреба:
Седиште
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Шаблон Тип:
Цврста
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шема:
Печатени
Пополнување:
Памук
Обликот:
триаголник
Греење Метод:
Други
Во зависност од типот на перница:
Перница
Шема:
Растенија
грб материјал:
lint
infilling:
PP Памук
Големина:
Според специфична големина бебе на страницата со детали
Стил:
Други

Поврзани производи