OHCOXOC Нови Жените Beanies Вистински Фокс Крзно Пом Poms Топка Капа Задржи Топло Beanies Skullies Кристал Бисер Есен Зима Шапка
Ново - 40 %

OHCOXOC Нови Жените Beanies Вистински Фокс Крзно Пом Poms Топка Капа Задржи Топло Beanies Skullies Кристал Бисер Есен Зима Шапка

Залиха
DEN 859.20
DEN 516.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Акрилик,Волна
Бренд Име:
OHCOXOC
Шаблон Тип:
Dot
Број На Модел На:
О-Bepom022
Стил:
Повик
Материјал:
Cashmere
шапка материјал:
Вистински Кашмир со Ployester
Шапка Големина:
54 до 62 Cm ,Еластичен
pompom материјал:
Вистински Фокс крзно и Вистински Mink Крзно
Шапка Боја:
Бела, Црна, Морнарско, Сива,Беж , Кафеава,розова,Црвена, црвено вино
шапка стил:
Beanies, Skullies, Зимска шапка
Уво и Снег Декорација :
DMC ААА Кристално
Перат:
Yes
Пад На Превозот Со Цел , Трговија На Големо Цел:
Yes
ОЕМ , ODM промет на Големо со Цел:
Yes
Погоден за:
жените, девојка

Поврзани производи