5 Компјутери/многу Креативни Мултифункционален Ballpoint Пенкало 0.7 мм Помине Clippers Топката Пенкало Канцеларија Училиште Промотивни Материјали Подарок
Ново - 10 %

5 Компјутери/многу Креативни Мултифункционален Ballpoint Пенкало 0.7 мм Помине Clippers Топката Пенкало Канцеларија Училиште

Залиха
DEN 459.84
DEN 414.00
Износот:

Име : Мултифункционален ballpoint пенкало Материјал : Пластични Големина : За 13 cm Рефил боја : Сина Пишување Точка : 0.7 mm Пакување : 5 компјутери
Превозот ◆ Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата.
◆ Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично се 10-30 дена по редовна пошта(Ali Express Стандард Превозот,epacket,кина пост воздух пошта итн.).
◆ Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : http : //www.17track.net/zh-cn
◆ Ние ќе се прогласи мала вредност за да се избегне царина, Обично без царински проблем со редовна пошта. Ако купувате висока вредност на ставката и изберете брза испорака(DHL,EMS Aramex итн), како резултат на различните политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
◆ Ако вашата нарачка заштита времето истекува, но се уште не доби на објектот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го продолжи Заштитен за време на цел. 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави positiver повратни информации со 5 ѕвезди. 2. Кога имате проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добие решение. Ние мора да се обидуваме се потрудиме да ви помогне.

Декларираните карактеристики

Мастило Боја:
Сина
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
XIALUOSHAN
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
Мултифункционален ballpoint пен
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Материјал:
Пластични
Име:
Мултифункционален ballpoint пен

Поврзани производи