24cm Кадифен Овци Играчка Полнети Цртан филм Јагне рент а кар попуст Alpaca Кукли Бебе Деца Деца Kawaii Роденденски Подарок Дома Продавница Оркестарот Triver

24cm Кадифен Овци Играчка Полнети Цртан филм Јагне рент а кар попуст Alpaca Кукли Бебе Деца Деца Kawaii Роденденски Подарок

Залиха
DEN 330.24
Износот:

Име : Кадифен Овци Играчка Кукла; Бренд : Triver Играчка; Материјал : мека кадифен; Полнење : pp памук; Големина : за 24cm; 100% со добар квалитет; Ако ви се допаѓа, ве молиме да не го пропуштите. За големината : како и сите кадифен играчки е рачно изработени, тоа ќе биде нормален, да постојат малку во разликата. Внимание : обично ќе чини околу 15 до 35 дена на вашата страна испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да ве чини околу 50 дена. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
Добредојдовте на Triver Играчка продавница. Ние сме професионални полнети играчки снабдувач.Ако ви е потребен висок квалитет полнети играчки,не е важно ОЕМ како ќе барање, промет на големо или пад на превозот, pls се чувствуваат слободни да контакт! Ви благодариме! Ехо

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Бренд Име:
Играчка Triver
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
1025
Животни:
овци
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Тема:
овци
Карактеристики:
Образовни, Мека, DIY

Поврзани производи