12V/24V Круг 95mm LED Приколката на Камион Светла Престане да се Претвори Автомобил Задните Led Светло Безбедноста на Патот Магла светилка Автомобилот Светлина ECE

12V/24V Круг 95mm LED Приколката на Камион Светла Престане да се Претвори Автомобил Задните Led Светло Безбедноста на Патот

Залиха
DEN 959.52
Износот:

DC12 V/24 V Круг 95 MM LED Камион Опашка Приколка Светла Престане да се Претвори Автомобил Задните Led Светло Безбедноста на Патот Магла светилка Автомобил Стил Автомобилот Светлина!
1. 15 компјутери Нагласи SMD 2. Одобрени ECE ТОЧКА сертификат 3. DC 12 V/24 V Универзална 4. 100% Водоотпорни IP67 5. Дијаметар : 95mm
6. Видови : Бела Обратна Светлина
Црвено Светло За Магла
Црвено Stop/Опашка Светлина
Бела Обратна Светлина Магла Светлина
Бела Обратен Светлина
Килибар Вртење/ Укажува Светла
Црвено Stop/ Опашка Светлина
Ние и ветуваме на сите нарачки ќе биде предаден во рок од 48 часа(2 дена).
Сите налози се бесплатен превозот од Кина Пост Registed Воздух Mail. За Русија, САД и Канада, ние ќе брод од страна на E-пакет, кој ќе се 10-25 дена.
Ние, исто така, поддршка на превозот од DHL и Fedex или други изрази.
Европа (Франција, Шпанија, Италија, Германија & велика БРИТАНИЈА итн.) Averagely 15 - 45 работни дена (со исклучок на викенд и јавни празници)
Јужна Америка, Азија, Австралија, Нов Зеланд и Други земји и области Averagely 30 - 50 работни дена (со исклучок на викенд и јавни празници)
Answer : ___________________________ NOTE :
DHL averagely 3 - 5 дена се предаде.( Официјална Веб-страница на следење на време да Почне пресметка)
Fedex averagely 7 - 10 дена доставени.( Официјална Веб-страница на следење на време да Почне пресметка)
Следење на вашиот пакет : Можете да ги пратите вашите пакет на овој веб-сајт : http : //(www.17track.net/en)
Повратни информации : Ние би сакале да добиеш Сите Пет ѕвезди Позитивни повратни информации. Вашиот коментар е многу важна за нас.Ве молиме не го отвори спорот за нас. Ако не сте задоволни со било кој од предметите, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе го реши проблемот за вас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

Декларираните карактеристики

Специјални Функции:
Правец на ветер
Име На Модел:
led опашка светлина
Објектот Дијаметар:
9.5cm
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Материјал Тип:
15 Диоди
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Тежина:
300g
во парк:
Yes
Функција:
Стоп Опашка Светлина/ Магла светлина
Леќа:
Вклучени
Година:
2014
Тип На Објект:
Светла За Магла
Напон:
12V/24V

Поврзани производи