Зимски Чиста боја mens кимоно облека Јапонски згусне се задржи топло памучни пижами за машки gown поставува бањарки
Ново - 15 %

Зимски Чиста боја mens кимоно облека Јапонски згусне се задржи топло памучни пижами за машки gown поставува бањарки

Залиха
DEN 1664.64
DEN 1415.00
Износот:


Големина инструкции
Цел етикетата на Производот LL и LLL, ГОЛЕМИНА LL = XL ; ГОЛЕМИНА LLL = XXL ви благодариме за вашето големо разбирање. Плаќање
-Ќе може да плаќаат со Western Union, Moneybookers, Виза, Мастеркард кредитни картички,банкарски трансфер.
-(Ако сте треба да се обрне на друг начин,ве молиме контактирајте со нас,ние wiill понуда друг метод на плаќање,ние, исто така, го прифати плаќање од страна на e-mail адреса).
Испорака
-Сите налози се постапува во рок од 5 работни денови по добиеме плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.
-Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
-Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање.
-Ps : се обезбеди комбинирање на превозот, но, превозот цената зависи од тежината на предмети. Значи, ако сакате да го направите комбинираат превозот, ве молиме да ни даде на точка име сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот.
Прилагодување
-Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас за персонализирана понуда; или ако се стави некоја ГОЛЕМА цел.
-Ние сме фабрика, може да понуди нешто што сакате!
Политика На Враќање
-Да се направи на купувачот најмногу задоволство. Ние обезбедуваме политика на враќање. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена.
-Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да се обезбеди целосно враќање на средствата.
Повратни информации
-Се надеваме дека за 5 ѕвезди повратни информации многу. Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации. Трпение и разбирање се доблести. Ние ќе им даде на VIP членство на добра клиенти врз основа на нашата соработка рекорди!

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L
Бренд Име:
mialucce
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
2018-4-12 17
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Затворање Тип:
Копче
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Облека Поставува

Поврзани производи