мека прекрасна Божиќ elk еленски Коса бенд лицето маска за коса бенд симпатична цртан филм Бебе Бендови Девојка Жените венчиња екстра Миење на лицето

мека прекрасна Божиќ elk еленски Коса бенд лицето маска за коса бенд симпатична цртан филм Бебе Бендови Девојка Жените венчиња

Залиха
DEN 94.56
Износот:


5 боја
и имаат поминато розова
сива боја црна
Големи црвени

Декларираните карактеристики

Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex,Памук Мешавини
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Новина
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
038
Тип На Објект:
Headwear
Текстурата на материјалот:
Платно
Стил:
И Мажите и Жените

Поврзани производи