CaseMe Случај За Samsung Note 8 Луксузни Ретро Картичка Магнетни Мултифункционален Паричникот Телефон Случај Поклопец Назад Случај За Galaxy Note 8
Ново - 40 %

CaseMe Случај За Samsung Note 8 Луксузни Ретро Картичка Магнетни Мултифункционален Паричникот Телефон Случај Поклопец Назад

Залиха
DEN 1118.88
DEN 672.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
за galaxy note 8
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
дизајн:
Обична,Гроздобер,Мат,Бизнис
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
Картичка Слот+Магнетни Мултифункционален Паричник
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Note 8
Бренд Име:
CaseMe
Големина:
For Samsung Note 8
Компатибилен Бренд:
Samsung
боја:
Црвено/Кафеави/Црни
materail:
Врвен Квалитет На Кожа
Модел:
Мобилен Телефон Случај За Samsung Note 8
Функција:
Луксузна Ретро Картичка Слот+Магнетни Мултифункционален Паричникот Телефон Случај

Поврзани производи