ЕУ Plug Нови AC Ѕид АА ААА 9V Ni-Мз Ni-Cd Батерија Полнач
Ново - 13 %

ЕУ Plug Нови AC Ѕид АА ААА 9V Ni-Мз Ni-Cd Батерија Полнач

Залиха
DEN 266.40
DEN 232.00
Износот:

Опис :
Овој ѕид полначот обвиненија 2 парчиња или 4pcs АА/AAA батерии. Обично 2бр АА батерии, или 2 парчиња/4pcs AAA батерии се земе 4 часа за да се наплатат за да се полни, и 4pcs АА батерии се 8 часа. АА и AAA батерии може да се меша во една страна на своето полнење слот за полнење
Карактеристики :
Трошоци 2 компјутери или 4 парчиња АА или ААА батерии.
Може да наплаќаат 4pcs АА и 4pcs AAA батерии заедно.
Не се наплатува еден АА или ААА батеријата, но обвиненија еден 9 V батерија, и може да се меша 1 АА и 1 AAA батерија.
Бидете сигурни дека за да го поставите 2 батерии во исто страна на отворот за полнење.
Кога го полните само еден индикатор црвено светло, време на полнење според капацитетот на батеријата .
Со време на полнење / напон / overcharge / краток спој / низок истекување на електрична енергија / погрешен батеријата поставите заштита.
Со trickle-полнење и пулсот тековната задолжен техника.
Погоден е да се користи во целиот свет
Спецификации :
4 Слотови за АА батерија, 4 слотови за AAA батерија, 2 слотови за 9 V батерија
AC ВО 100 V~240 V 50-60 Hz
DC ИЗЛЕЗ : 2.4 V 150m A АА / 2.4 V 80m A AAA / 9.0 V 21m A 9 V
Приклучок тип : изборен круг pin ЕУ
Димензија : стан.11x6.2x7.5cm/4.3x2.4x2.9''
Боја : Како на слики прикажани
Количина : 1 Компјутер
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1 x AC Ѕид Батерија Полнач ЕУ Приклучок
'

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
BGEKTOTH
Тип:
Електричен
Брзо полнење:
Yes
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No
Број На Модел На:
31935
Употреба:
Стандардна Батерија
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
1

Поврзани производи