PcCooler Светла месечина 12cm вентилатор затемнување на сонцето Ореол ладење за Компјутер случај Сина Црвена Зелена Бела боја со висок квалитет

PcCooler Светла месечина 12cm вентилатор затемнување на сонцето Ореол ладење за Компјутер случај Сина Црвена Зелена Бела боја

Залиха
DEN 574.56
Износот:


Pc Cooler Светла месечина 12cm вентилатор затемнување на сонцето Ореол ладење за Компјутер случај Сина Црвена Зелена Бела боја со висок квалитет Бренд : Pc Cooler Модел : Светла месечина (Hao Yue) Големина : 120*120*25мм Тежина : 140g Брзина : 1000 RPM±15% Проток на Воздух : 30.11 CFM Бучава : 19d BA Типичен Напон : 12 V DC Start-up Напон : 6.0 V DC Кабел Должина : 300мм Имајќи Тип : Течност Динамичен Имајќи Врска : 3pin за матичната плоча Плоча : +12 V DC 3-пински приклучок Крајот Производи

Декларираните карактеристики

Компатибилен ПРОЦЕСОР:
БИЛО
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
3pin/4pin
Фан Живот:
40000 часа
Број На Модел На:
Светла месечина
Линии:
3 Линии
Бренд Име:
pccooler
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
1500rpm
Примена:
Компјутер Случај
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Имајќи:
Течност Имајќи
Бучава:
18dBA
моќност:
1.8 W
Тип:
Фан
Волумен На Воздух:
45CFM

Поврзани производи