Zhui Ѕвезда 5D DIY Дијамант Сликарство тигар Вез Полн Плоштад Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик Оркестарот Подарок
Ново - 20 %

Zhui Ѕвезда 5D DIY Дијамант Сликарство тигар Вез Полн Плоштад Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик Оркестарот Подарок

Залиха
DEN 1147.20
DEN 918.00
Износот:

Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. Време на испорака : За 7-15 дена. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање.
големина 15 CMX30 CM X2 15 CMX35 CM X2 X1 15 CMX40 CM
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо.

Декларираните карактеристики

Големина:
1530 X2 1535X2 1540
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Број на Бои:
според фото

Поврзани производи