HAMEINUO црвени усни срце облик љубов мрачно едноставна маска телефон случај за Samsung Галакси J1 J2 J3 J5 J7 МИНИ АЦЕ 2015 премиер
Ново - 25 %

HAMEINUO црвени усни срце облик љубов мрачно едноставна маска телефон случај за Samsung Галакси J1 J2 J3 J5 J7 МИНИ АЦЕ 2015

Залиха
DEN 140.16
DEN 105.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
дизајн:
Гроздобер,Ткаеше,Спорт,Цитати & Пораки
Бренд Име:
HAMEINUO
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Поврзани производи