Долго Домот Вечер Фустан 2017 V деколте, Долг Ракав Црниот Пердув Шампањ Африканските Жени Посебен Повод Фустани облека де соаре
Ново - 22 %

Долго Домот Вечер Фустан 2017 V деколте, Долг Ракав Црниот Пердув Шампањ Африканските Жени Посебен Повод Фустани облека де соаре

Залиха
DEN 12864.00
DEN 10034.00
Износот:


Прашања и одговори П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум?
A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти. Обичај природата на нашата фустани значи нашето поништување .па тоа е важно за цел внимателно. П : јас сум загрижен за големината и точната големина и одговара на фустан. Како можам да бидете сигурни дека цел на точната големина и одговара?
A : се Спореди вашиот уникатен мерења со Нашата Компанија мерење водич, ги користат нашите направи-да-цел модел што ни овозможува да се направи вашиот фустан врз основа на вашиот точните мерки за обичај се вклопуваат фустан. П : Може ли да цел овој фустан во различен стил/ткаенина/должина?
A : Секој фустан е внимателно да се скроени да одговараат токму она што можете да го видите на сликата, и за жал не можеме да го менувате стилот, должина или материјали на кој било начин. П : Ќе ми се облекуваат точно одговара на бојата јас го гледате на вашиот веб-сајт?
A : Не може да биде мала разликата помеѓу вистинскиот фустан е боја и она што го гледате на фотографијата во зависност од вашиот монитор е display settings.

Декларираните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
долго вечер фустан
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Пердуви,Sashes
Бренд Име:
RSVPPAP
Моден Елемент:
Илузија
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Материјал:
Микрофибер
Половината:
Природни
Слика Тип:
Референца Слики

Поврзани производи