Бесплатен Превозот 200 Групи/многу #22 1.3 см/13mm Леб Форма Круг Ткаенина Покриена Крпа Копчето Покрие Метален Накит Додатоци

Бесплатен Превозот 200 Групи/многу 22 1.3 см/13mm Леб Форма Круг Ткаенина Покриена Крпа Копчето Покрие Метален Накит Додатоци

Залиха
DEN 205.92
Износот:


Количина : ако купите една многу,ќе добиете 200pcs #22 леб форма покрие копчиња+200pcs #22 рамен грб bottoms
Материјал : Алуминиум
Маска Дијаметар : 1.3 см
Bottoms Дијаметар : 1.2 см
Големина како слика. Прирачник за мерење, постои грешка од ± 1mm
Состојба : нова
Објектот е Дното се Еколошки материјали производство, па ќе има некои валкани, Но не влијае на користењето на
можете да користите : Покрие Bottoms се толку разновиден и може да се користи за да се направи косата клипови.Палец tacks/притисни игли,перница Копчето ,боби игли,старо-резервации и така натаму.
Работа во DIY
Answer : ___________________________ Note :
Од дното е помал од врвот,мора да го користите копчето со нашите копчето алатка за правење/машина.
Но, оваа точка не вклучува алатка/машина.
ако ви треба алатка/машина може да се провери од нашата продавница
Нашата продавница, исто така, се продава одделно Копчето Алатка и Копчето Машина
Добредојдовте на големо

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Опфатени
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Алуминиум
Копчето Тип:
Snap Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
#22 Леб Форма

Поврзани производи