yiustar Нова Мода Прст Прстени Едноставна Отворена Жица Бенд Свадба Прстени за Жените во 3 Бои Партија Подарок R015
Ново - 16 %

yiustar Нова Мода Прст Прстени Едноставна Отворена Жица Бенд Свадба Прстени за Жените во 3 Бои Партија Подарок R015

Залиха
DEN 47.52
DEN 40.00
Износот:


Материјал : Бакар/Месинг
Боја : Злато/Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/картичка/opp вреќа
Време на испорака : 2-7 работни дена
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
yiustar
Повод:
Партија
Површината Ширина:
10мм
Број На Модел На:
jz015
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
1
моден прстени:
прстени за жени
едноставна прстени:
midi прстен
златен прстен:
сребрен прстен
неколку прстен:
прст прстен
Евтини прстен:
злато прстени модели
Свадба прстен:
ангажирање прстен
роуз златен прстен:
едноставен прстен

Поврзани производи